Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Miljkovica » Apartmány Petra - Vir

Apartmány Petra - Vir

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vir, Miljkovica
Adresa: 
XXVIII MILJKOVICA 11, 23234 VIR, CROATIA
Web adresa:
www.chorvatske.cz/petra-vir
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány Petra se nachází na jižní straně ostrova, v letovisku Miljkovica. Jsou vzdáleny jen 50m od pláže Miljkovica. Pláž je oblázková a betonová. Blízkost písečné pláže. Všechny prostory jsou světlé a vzdušnéé. Každý apartmán má velkou oddělenou terasu a zajištěné parkovací místo.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, centrum letoviska 2 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán má vlastní oddělenou terasu. Kuchyň - lednice, trouba, mikrovlnná trouba, toustovač, mixer, varná konvice... Obývací pokoj - rozkládací gauč pro 2 dospělé osoby. TV, satelit, DVD. Ložnice - velká skříň, manželská postel 160x200cm, trezor, žehlička, žehlící prkno. Koupelna - uzavřený sprchový kout, pračka, fén.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

K dispozici 2 kola, lehátka na pláž, slunečníky. V zahradě dětské houpačky a hračky pro děti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Karmen Patačić Oniško
Informace poskytnul: Karmen Patačić Oniško
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz