Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování Zaostrog

Ubytování - Zaostrog

Zaostrog je osada s přístavištěm u stejnojmenné zátoky na Makarské riviéře severozápadně od Ploče. Skládá se ze staré části pod strmými svahy pohoří Biokovo (Viter 769 m n. m.) a nové části na pobřeží. V přístavišti Zaostrog najdeme přístavní molo s hloubkou moře do 4 m, které ohraničuje vnitřní přístaviště.
Více o místě Zaostrog Zaostrog - Zajímavosti v okolí
Ubytování Mirko
Apartmán, Zaostrog
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Zaostrog
Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti moře, v letovisku Zaostrog se písečnými plážemi. K dispozici máme studio Další » apartmány a pokoje s překrásným výhledem na moře a ostrovy.
10 lůžek
10 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Apartmány Lida
Apartmán, Zaostrog
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Zaostrog
Apartmány se nachází v letovisku Zaostrog, jen 20m od moře a centra letoviska. Díky umístění nabízí hostům blízkost Další » všech turistických služeb, což zpríjemňuje jejich pobyt. Na druhou stanu nabízí klid a ticho potřebné pro pohodlnou dovolenou. V ceně je zahrnuta pobytová taxa.
20 lůžek
20 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Apartmány Kosović III
Apartmán, Zaostrog
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Zaostrog
V nabídce máme 5 apartmánů různých velikostí, vhodných pro rodiny s dětmi. Všechny apartmány mají výhled na moře Další » a poloostrov Pelješac. Apartmány jsou klimatizované a mají neomezený přístup k internetu. Parkovací místo pro každý apartmán na pozemku u domu.
21 lůžek
21 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Vila Neda
Apartmán, Zaostrog
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Zaostrog
Villa v první řadě u moře (30m), v klidné části letoviska Zaostrog, obklopená středomořskou vegetací. Nabízí nádherný Další » výhled na moře, ostrov Hvar, poloostrov Pelješac a pohoří Biokovo. K dispozici je 6 pokojů s vlastní koupelnou, kuchyní, parkovištěm ve stínu, tenis, WiFi, vstup od moře i silnice.
13 lůžek
13 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 12 EUR
Apartmány Kristina & Valentina
Apartmán, Zaostrog
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Zaostrog
Jsme sourozenci, bratr a sestra, kteří se zabývají sezónním pronájmem apartmánů. Rádi Vás přivítáme a zajistíme Další » Vám co nejpříjemnější pobyt v našich pěkně zařízených apartmánech, které jsou vzdálené 70 metrů od nejbližší pláže. Všem hostům jsme k dispozici 24 hodin denně.
26 lůžek
26 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 10 EUR
Villa Nike
Penzion, Zaostrog
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Zaostrog
Útulný penzion přímo na pláži s vlastní restaurací, vynikající kuchyní, vybavený vším potřebnými pro Vaši příjemnou dovolenou.
47 lůžek
47 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X