Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Zaostrog
Adresa: 
Bilaje 5 ,Podaca
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 629 146, +385 (0)91 512 9686
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vila-neda.business.site
www.chorvatske.cz/vila-neda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

wi-fi Internet

Villa v první řadě u moře (30m), v klidné části letoviska Zaostrog, obklopená středomořskou vegetací. Nabízí nádherný výhled na moře, ostrov Hvar, poloostrov Pelješac a pohoří Biokovo. V prvním patře se nachází 3 nové, moderně vybavené apartmány.


Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 20 m, centrum letoviska 800 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila se nachází na vyvýšenině, v první řadě od moře, obklopená středomořskou vegetací, na vlastním 6000m2 pozemku. Vedle domu je tenisový kurt, který je k dispozici našim hostům, stejně jako parkování ve stínu. Máme přístup k domu z pláže a od hlavní silnice (Split - Dubrovnik). V prvním patře jsou tři nové, moderní apartmány s výhledem na moře, poloostrov Pelješac, ostrov Hvar.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Naše apartmány vám poskytnou příjemnou, relaxační atmosféru, o kterou se jako vaši hostitelé postaráme. Uklidňující zeleň, rodinná atmosféra, blízkost pláže (jen 30m) a možnost vycházek a jízdy na kole podél pláže a na okolních kopcích činí z naší vily Neda ideální místo pro váš únik z každodenního života.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marina Barbarić
Informace poskytnul: Marina Barbarić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz