PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Zaostrog » Vila Neda
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Zaostrog
Adresa: 
Bilaje 5 ,Podaca
Web adresa:
www.chorvatske.cz/vila-neda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Villa v první řadě u moře (30m), v klidné části letoviska Zaostrog, obklopená středomořskou vegetací. Nabízí nádherný výhled na moře, ostrov Hvar, poloostrov Pelješac a pohoří Biokovo. V prvním patře se nachází 3 nové, moderně vybavené apartmány.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (20m)
restaurace (50m)
obchod (800m)
tržnice (800m)
směnárna (800m)
centrum letoviska (800m)
tenis (10m)
půjčovna loděk (800m)
vodní skútr (800m)
vodní lyže (800m)
hlavní silnice (70m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila se nachází na vyvýšenině, v první řadě od moře, obklopená středomořskou vegetací, na vlastním 6000m2 pozemku. Vedle domu je tenisový kurt, který je k dispozici našim hostům, stejně jako parkování ve stínu. Máme přístup k domu z pláže a od hlavní silnice (Split - Dubrovnik). V prvním patře jsou tři nové, moderní apartmány s výhledem na moře, poloostrov Pelješac, ostrov Hvar.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Naše apartmány vám poskytnou příjemnou, relaxační atmosféru, o kterou se jako vaši hostitelé postaráme. Uklidňující zeleň, rodinná atmosféra, blízkost pláže (jen 30m) a možnost vycházek a jízdy na kole podél pláže a na okolních kopcích činí z naší vily Neda ideální místo pro váš únik z každodenního života.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marina Barbarić
Informace poskytnul: Marina Barbarić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz