Ubytování ostrov Korčula
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování ostrov Korčula

Ubytování - ostrov Korčula

Jako všechny dalmacké ostrovy je Korčula protažená z východu na západ. Východní a západní části jsou nízké, zatímco centrální část je vysoká. Nejvýše vystupuje Klupca (569 m n. m.). Ostrov Korčula hustě pokrývaly lesy do doby, kdy ohromné požáry zničili celou centrální část ostrova mezi osadami Bláto a Smokvica (v r. 1998).
Více o místě Ostrov Korčulaostrov Korčula - Zajímavosti v okolí
Vila Jakas
Dům k pronájmu, Blato, Grščica
Kategorie ubytování: Dům k pronájmu
Dům pro 8 osob, jen 5m od moře. Bazén, volnočasový pokoj (biliár, šipky, stolní fotbal). Jižní strana ostrova Korčula Další » , dostupnost autem přímo k objektu.
8 lůžek
8 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 200 EUR
Apartmány KRALJEVIĆ
Apartmán, Prižba
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Prižba
Objekt se nachází v lokalitě Prižba, na ostrově korčula. Skládá se ze 3 apartmánů, každý se 2 pokoji, koupelnou Další » , kuchyní a terasou a 1 apartmánu s 4 pokoji, kuchyní a 2 koupelnami. Schody k vodě na privátní pláž (80m). Velké parkoviště pro 6 aut. Všechny apartmány mají TV/sat
23 lůžek
23 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 12 EUR
Kamenný dům GREGOV
Apartmán, Lumbarda
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Lumbarda
Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Lumbardě, překrásném letovisku na ostrově Korčula, nabízíme Vám rodinný Další » dům Gregov. Lumbarda je ekologicky čisté místo, s bohatou vegetací, jen 6km od města Korčula. Dům se nachází v blízkosti centra, 4m od moře a má přímý přístup k moři.
10 lůžek
10 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Apartmány Ivančević
Apartmán, Korčula
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Korčula
Komfortní soukromé ubytování ve 4 luxusních apartmánech za přijatelnou cenu jistě uspokojí všechny Vaše požadavky Další » a potřeby. Všechny apartmány jsou klimatizované, dobře vybavené a ve výborném stavu. Apartmány se nacházejí v centru města, 20m od ACI přístavu, městského parku a školy.
13 lůžek
13 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Apartmány Ljiljana
Apartmán, Prižba
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Prižba
Mimořádné apartmány na jižní straně ostrova Korčula. Jedinečná příroda zálivu Prižba s malebným řetězce malých Další » zátok, poloostrůvků a ostrůvků tvoří pobřeží jako ze sna. Ostrov Korčula nabízí jedinečnou krásu a naše apartmány komfortní ubytování u moře.
14 lůžek
14 lůžek
Apartmány Korčula Plava kuća
Apartmán, Korčula
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Korčula
Apartmány v novostavbě, kompletně vybavené, balkón, klimatizace, WiFi, TV/sat, v klidné části města, vzdálené 10 Další » minut lehké chůze od pláže a 25 minut od starého města.
4 lůžka
4 lůžka
Průměrná cena lůžka cca 50 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist