PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vela Luka » Vila Paric
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Vela Luka
Adresa: 
ulica 54, Vela Luka
Fax: 
+385 (0)20 696 906
Web adresa:
www.chorvatske.cz/paric
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Komfortní dům se zahradou s množstvím zeleně. Dvůr - ohniště, gril. Krásná terasa, famózní západ slunce, soukromé parkoviště. Blízkosti trhu. Ideální pro cyklisty nebo důchodce, protože léto je tady po dobu 6 měsíců. Nejlepší je duben-říjen.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (500m)
pláž (500m)
restaurace (500m)
obchod (300m)
tržnice (500m)
směnárna (300m)
centrum letoviska (100m)
tenis (200m)
volejbal (300m)
půjčovna kol (200m)
půjčovna loděk (300m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (300m)
jachting (500m)
potápění (300m)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

V klidné okrajové části letoviska Vela Luka, pouhých 5 min od centra, 5 min od přístaviště trajektů, 3 min od hřiště, jen pár minut od turistických a cyklistických stezek a pár minut od moře. Uprostřed zeleně zahrady, u místní kominikace s vlastním soukromým parkováním. V celém domě jste jen Vy sami. Slunce, zahrada s grilem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Jsme vám k dispozici s taxi službou. Informace a pomoc 24 hodin denně. Možnost dodávky domácího oleje, vína, ryb. Dalmatské písně u kytary a dalmatská večeře za příplatek.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Nada Zuvela
Informace poskytnul: Nada Zuvela
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz