Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Prižba » Apartmány KRALJEVIĆ

Apartmány KRALJEVIĆ

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Prižba
Adresa: 
Marino Sardelić, Ul. 41. br.6/1, 20271 Blato
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)20 851 587, +385 (0)98 701 134
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)20 852 594
Web adresa:
www.korcula-apartmani.eu www.chorvatske.cz/kraljevic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Wi-Fi

Objekt se nachází v lokalitě Prižba, na ostrově korčula. Skládá se ze 3 apartmánů, každý se 2 pokoji, koupelnou, kuchyní a terasou a 1 apartmánu s 4 pokoji, kuchyní a 2 koupelnami. Schody k vodě na privátní pláž (80m). Velké parkoviště pro 6 aut. Všechny apartmány mají TV/sat


Vzdálenosti: moře 80 m, pláž 80 m, centrum letoviska 2 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází na samotě v lokalitě Prižba, na ostrově Korčula a je obklopen zelení. Skládá se ze 2 apartmánů, každý se 2 pokoji, koupelnou, kuchyní a terasou a 1 apartmánu s 4 pokoji, kuchyní obývacím pokojem, 2 koupelnami a terasou. Schody k vodě na privátní pláž (80m). Velké parkoviště pro 6 aut. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají TV/sat a WiFi.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V apartmánu pro 6 osob je k dispozici mikrovlnná trouba a pračka. V apartmánu pro 9 osob je k dispozici mikrovlnná trouba, myčka a pračka.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marino Sardelić
Informace poskytnul: Marino Sardelić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz