Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Lumbarda
Adresa: 
20263 Lumbarda, otok Korčula
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)20 712 174, +385 (0)91 5326 859, +385 (0)98 9237 043
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
stone-house-gregov.com www.chorvatske.cz/gregov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Lumbardě, překrásném letovisku na ostrově Korčula, nabízíme Vám rodinný dům Gregov. Lumbarda je ekologicky čisté místo, s bohatou vegetací, jen 6km od města Korčula. Dům se nachází v blízkosti centra, 4m od moře a má přímý přístup k moři.


Vzdálenosti: moře 4 m, pláž 4 m, centrum letoviska 300 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Rodinný dům Gregov se nachází 300m od centra letoviska Lumbarda, pouze 4m od moře a má výhled na souostroví. Vlastní parkoviště pro hosty a kotviště pro lodě, lehátka a gril. Hostům nabízíme příjemný pobyt v apartmánu se 4 ložnicemi. Kromě ubytování nabízíme i americkou snídani, po dohodě výlety na ostrovy. Zajistíme transfer ze Splitu nebo Dubrovníku.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Kromě ubytování nabízíme našim hostům i snídaně. Pokud dáváte přednost aktivní dovolené, domácí Vás vezme na výlet lodí na nedaleké ostrovy nebo uspořádá piknik. Pro hosty bez vlastního auta zajistíme transport z/do Korčuly při příjezdu a odjezdu. Ideální pro skupiny 8 osob, agroturistika, panoramatický výhled na moře a ostrovy, valstní pláž, snídaně, půjčení člunu

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vanja i Ivan Gregov
Informace poskytnul: Antonije Gregov
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz