Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vela Luka » Apartmány VJEKA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vela Luka
Adresa: 
Vela Luka
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)95 9026863
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
free-du.t-com.hr/velaluka www.chorvatske.cz/vjeka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Rodinné domy s modrým, zeleným a vanilkovým apartmánem v klidné zátoce Mikulina luka. 30m od pláže. Apartmány jsou plně vybaveny, bezplatné Wi-Fi, SMART televizor, plážová lehátká a slunečníky. Možnost uvazování člunu.


Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 30 m, centrum letoviska 3 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Domy s apartmány v zálivu u letoviska Vela Luka, 3km od centra, 30m od moře, uprostřed neporušené přírody, 80m od silnice. Pláž s mozností kombinace slunce a stínu. Zvířata nejsou povolena. Klimatizace v modrém, vanilkovém i oranžovém apartmánu. Možnost použití grilu, všechny apartmány jsou vybaveny potřebným kuchyňským náčiním.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost kotvení lodi a možnost pronájmu lodi a výletů od agentury na ostrov Proizd nebo do jiné destinace - Dubrovnik, Mljet, Korčula, Medjugorje. K dispozici je také škola potápění v hotelu Poseidon nebo rehabilitační klinika Kalos.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Toincica Jurkovic
Informace poskytnul: Gorki Tičinović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz