Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování Stupin Čeline

Ubytování - Stupin Čeline

Apartmány Ružica
Dům k pronájmu, Rogoznica, Stupin Čeline
Kategorie ubytování: Dům k pronájmu
Dům se 3 apartmány v první řadě u moře. V přízemí je dvoupokojový apartmán s velkou terasou a odděleným vchodem Další » . V patře jsou dva apartmány - jednopokojový a dvoupokojový, spojené společnou terasou. Ideální pro rodiny nebo přátelé s dětmi. Překrásný výhled na zátoku a pláž. Zdarma parking, WiFi, gri
8 lůžek
8 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Villa Divna
Kategorie ubytování: Apartmán
Dům se nachází v malebné zátoce, 1,5km od centra letoviska Rogoznice, 5km od Primoštenu, 20km od Trogiru a letiště Další » Resnik, 35km od Splitu a 30km od Šibeniku.
16 lůžek
16 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 13 EUR
Apartmány Vinčić
Kategorie ubytování: Apartmán
Apartmány Vinčić se nacházzí v Rogoznici u Šibeniku. Každý ze 3 apartmánů má 2 ložnice, kuchyni, WC a terasu. Máme Další » vlastní parking a venkovní gril, který je Vám stále k dispozici. Jsme vzdáleni 40m od moře. Všechny apartmány jsou klimatizované.
15 lůžek
15 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 8 EUR
Apartmán Brnabić
Kategorie ubytování: Apartmán
Apartmán v první řadě u moře (10m). Oblázková pláž je 30m od apartmanu. Klidná zátoka vhodná pro děti. Cca 3km Další » od Rogoznice, kde je množství restaurací, barů a obchodů. Obchod je vzdálen vzdušnou čarou 100m a pěšky cca 300m. V blízkosti se nachází přístav jachet se všemi doprovodnými službami.
4 lůžka
4 lůžka
Průměrná cena lůžka cca 18 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist