Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Arbanija
Adresa: 
Put vlaka 30, Arbanija (Čivo)
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartman-lemaic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Wi-Fi

Apartmán Lemaić se nachází v letovisku Arbanija, na ostrově Čiovo, který je spojen mostem s městem Trogir. Apartmán 75m2 je na patře rodinného domu se samostatným vchodem. Skládá se ze 2 ložnic s dvoulůžky a jedné ložnice se dvěma lůžky, jídelny, kuchyně, koupelny a balkonu.


Vzdálenosti: moře 80 m, pláž 80 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán Lemaic se nachází v letopvisku Arbanija na ostrově Čiovo, který je spojen mostem s městem Trogir. Apartmán o výměře 75 m2 se nachází v prvním patře rodinného domu a má samostatný vchod. Skládá se ze dvou dvoulůžkových pokojů a jednoho pokoje se dvěma lůžky, jídelny, kuchyně, koupelny a balkonu. Má vlastní parkoviště se dvěma parkovacími místy.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Jižní strana domu je ohraničena olivovým háje a borovým lesem, takže je vhodná pro odpočinek a zábavu pro ty, kteří chtějí klid a ticho na terase ve stínu. Ve vzdálenosti asi 3 km autem nebo lodí je město Trogir zapsané na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Nikola Lemaić
Informace poskytnul: Grozdana Lemaić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz