PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kanica » Apartmán Šum moře

Apartmán Šum moře

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rogoznica, Kanica
Adresa: 
Kanica 123a, Kanica / Rogoznica
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 250 0367
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/vila-kanica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a 2 lůžky, 1 ložnice s dvoulůžkem a koupelnou, takže je vhodný pro 4 osoby. Navíc je zde přední terasa ve stínu. Všechny pokoje mají výhled na moře. Dům s apartmánem se nachází velmi odděleně od ostatních domů, proto je zde klidné místo pro relax.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (10m)
restaurace (500m)
obchod (2km)
tržnice (10km)
směnárna (10km)
centrum letoviska (10km)
tenis (17km)
disco (10km)
půjčovna kol (10km)
půjčovna loděk (10km)
vodní skútr (10km)
motorový člun (10km)
windsurfing (10km)
rafting (40km)
potápění (10km)
hlavní silnice (5km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

K domu dojedete autem, sjedete z Jadranské magistrály D4 u obce Podorjak, směrem na Dvornica a poté od Dvornica 1km podle značení do vesnice Kanica, zálivu Draga. Po příletu letadlem na Splitské letiště do Trogiru (30km od nás) je nutné si pronajmout auto. Větší blízké letovisko je Rogoznica (10km) dostupné taxi.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Před domem (10m) je malá oblázková pláž a moře s hloubkou cca 2m. Pláž je vhodná pro mladší děti s mělkým mořem a pískem na dně zálivu asi 150m do moře. Dům se nachází na izolované pozici a ve středu zálivu Kanice (prohlédněte si satelitní snímky), proto jste chráněni od křiku turisty ze sousedních domů. Navíc na levé straně domu jsou dvě osamělé divoké zátoky bez obydlí, kde je absolutní klid.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kyi Aye
Informace poskytnul: Kyi Aye
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz