PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Medveja » Apartmány Benko
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Medveja
Adresa: 
Kali 36a, 51415 Lovran
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)51 29 3849, +385 (0)91 547 9862
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)51 293 849
Web adresa:
www.chorvatske.cz/benko-apartmani
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

počasí Lovran

Nabízíme 2 apartmány, v patře pro 6 osob, v přízemí pro 4 osoby. Apartmán v patře má cca 55m2, 2 dvoulůžkové ložnice s koupelnami, kuchyň s obývacím pokojem, velký balkón (20m2) s překrásným výhledem na moře. Apartmán pro 4 osoby má 35m2 a je kompletně vybavený (TV/sat, klimatizace, parking).

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   Deutsch   Česky   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (500m)
pláž (500m)
restaurace (50m)
obchod (500m)
tržnice (3km)
směnárna (500m)
centrum letoviska (500m)
tenis (3km)
minigolf (500m)
disco (10km)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (500m)
vodní lyže (500m)
windsurfing (10km)
jachting (3km)
potápění (3km)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

V malém turistickém letovisku Medveja, známém jednou z nejkrásnějších pláží na Opatijské riviéře, nabízíme ubytování ve 2 apartmánech s výhledem na moře. Jeden apartmán je v patře našeho domu (pro 6 osob), druhý v přízemí (pro 4 osoby), gril, parkoviště, klimatizace. Nacházíme se 500m od hlavní silnice Rijeka - Pula. Vzdálenost od Rijeky je 18km, od Opatija 10km, od Puly 90km

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pro milovníky přírody je v blízkosti Přírodní park Učka. Možnosti populárních sportů - cyklistika, paragliding, potápění, horolezectví.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Benko Marija
Informace poskytnul: Benko Marija
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz