Ubytování - Istrie

www.chorvatske.cz    
   www.chorvatske.skKatalog ubytování na Istrii podle míst:

Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!

Kromě katalogu ubytování (vlastní výčet míst níže) a pokročilých sekcí pro výběr ubytování (box výše) nabízí server Istrie komplex dalších informací, které využijete při plánování Vašeho ubytování na Istrii i při vlastním pobytu. Naleznete zde informace o aktuálním počasí, popisy zajímavých míst, rozsáhlou fotogalerii a mnoho dalších informací o Istrii.

Dajla (1)
Duga Uvala (1)
Fažana (6)
Funtana (2)
Ičići (2)
Ika (1)
Labin (2)
Lovran (5)
Medulin (1)
Medveja (2)
Novigrad (7)
Opatija (2)
Orihi (1)
Pavićini (1)
Pješčana Uvala (3)
Poreč (6)
Premantura (2)
Pula (11)
Puntižela (2)
Rabac (2)
Roč (1)
Rovinj (5)
Štinjan (2)
Umag (1)
Valbandon (4)
Vinkuran (2)
Žminj (1)Istrie je největším poloostrovem na Jadranu a jednou z turisticky nejživějších oblastí Chorvatska. Největší množství turistických letovisek je soustředěno podél západního pobřeží Istrie, kde tvoří v podstatě souvislý pás.
 
Nejznámějšími letovisky západního pobřeží Istrie jsou Umag, Poreč, Vrsar, Rovinj, Pula či Medulin, na východním pobřeží pak Rabac a Opatijská riviéra. Pobřeží Istrie je poměrně ploché, přírodní pláže jsou většinou tvořeny skalními plotnami a útesy. Vnitrozemí Istrie tvoří zvlněná pahorkatina s údolími a rozsáhlými pláněmi, kde naleznete léčivé prameny, krasové jevy, malebná středověká městečka, ale i vinné stezky. Na severu Istrie ostře vystupuje pohoří Učka, z jehož nejvyššího vrcholku Vojak (1396m) je nádherný výhled na celou Istrii a Kvarnerský záliv.


Chorvatsko - katalogy ubytování:
 
Istrie, Kvarner a vrchoviny, Dalmácie


Server Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží - Copyright © 2003-2018  eProgress s.r.o.
TOPlist