Chorvatsko » Istrie » Ubytování Fažana

Ubytování - Fažana

Fažana je přístav a rybářské centrum na jihozápadním pobřeží Istrie v Fažanské úžině, 8km severozápadně od Puly. Fažana je od moře dobře chráněna Brijunským souostrovým. Fažana je především rybářskou osadou, většina obyvatelstva se věnuje činnostem, které s rybářstvím souvisí. Nedaleko města se nachází poměrně zachovalý kostel sv. Eliáše.
Více o místě FažanaFažana - Zajímavosti v okolí
Rekreační dům Magdalena
Apartmán, Fažana
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Fažana
Rekreační dům Magdalena se nachází v letovisku Fažana, 5km od Puly. jedná se o malé rybářské městečko. Pláže se Další » nachází pouhých 150 metrů od apartmánu. Apartmán je světlý a hezky zařízený v klidné lokalitě.
4 lůžka
4 lůžka
Průměrná cena lůžka cca 18 EUR
Apartmány Marina
Apartmán, Fažana, Valbandon
Kategorie ubytování: Apartmán
Apartmány Marina se nachází v bezprostřední blízkosti rybářského letoviska Fažana. Součástí objektu je bazén, zabezpečený Další » parking a bezplatný internet. Můžete si pronajmout jednotlivé ubytovací jednotky, ale i všechny apartmány pro 12 osob. V okruhu 200m jsou restaurace i obchod.
12 lůžek
12 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 14 EUR
Apartmány NADA
Apartmán, Fažana, Valbandon
Kategorie ubytování: Apartmán
Apartmány v soukromém domě, 3+2, 2+2, WiFi, klimatizace, TV/sat, kryté terasy, kuchyně, obývací pokoj, ložnice Další » , koupelna. Parkoviště, gril. Objekt se nachází v malém letovisku naproti NP Brijuni, pláže, cyklistické a turistické stezky, bohaté gastronomické možnosti, možnosti výletu do okolí.
9 lůžek
9 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 16 EUR
Apartmány NOVAK
Apartmán, Fažana, Valbandon
Kategorie ubytování: Apartmán
Apartmány 2+2 v soukromém domě v klidné části letoviska Valbandon, naproti ostrovů Brijuni. Hostům je k dispozici Další » 1 parkovací místo a gril, umístěný na velké terase se stínem, obklopené zelení.
4 lůžka
4 lůžka
Průměrná cena lůžka cca 12 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist