Ubytování - Fažana

www.chorvatske.cz    
   www.chorvatske.sk


Fažana je přístav a rybářské centrum na jihozápadním pobřeží Istrie v Fažanské úžině, 8km severozápadně od Puly. Fažana je od moře dobře chráněna Brijunským souostrovým. Fažana je především rybářskou osadou, většina obyvatelstva se věnuje činnostem, které s rybářstvím souvisí. Nedaleko města se nachází poměrně zachovalý kostel sv. Eliáše.
Více o místě Fažana   Fažana - Zajímavosti v okolí
 Moje aktovka 


 
Rekreační dům Magdalena
TIP !  Rekreační dům Magdalena - Rekreační dům Magdalena se nachází v letovisku Fažana, 5km od Puly. jedná se o malé rybářské městečko. Pláže se nachází pouhých 150 metrů od apartmánu. Apartmán je světlý a hezky zařízený v klidné lokalitě. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Fažana  Poloha objektu, * Průměrná cena lůžka cca: 18 EUR, k dispozici 4 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmány Marina
TIP !  Apartmány Marina - Apartmány Marina se nachází v bezprostřední blízkosti rybářského letoviska Fažana. Součástí objektu je bazén, zabezpečený parking a bezplatný internet. Můžete si pronajmout jednotlivé ubytovací jednotky, ale i všechny apartmány pro 12 osob. V okruhu 200m jsou restaurace i obchod. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Fažana, Valbandon  Poloha objektu, * Průměrná cena lůžka cca: 14 EUR, k dispozici 12 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmány NADA
Apartmány NADA - Apartmány v soukromém domě, 3+2, 2+2, WiFi, klimatizace, TV/sat, kryté terasy, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna. Parkoviště, gril. Objekt se nachází v malém letovisku naproti NP Brijuni, pláže, cyklistické a turistické stezky, bohaté gastronomické možnosti, možnosti výletu do okolí. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Fažana, Valbandon  Poloha objektu, * Průměrná cena lůžka cca: 16 EUR, k dispozici 9 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmány NOVAK
Apartmány NOVAK - Apartmány 2+2 v soukromém domě v klidné části letoviska Valbandon, naproti ostrovů Brijuni. Hostům je k dispozici 1 parkovací místo a gril, umístěný na velké terase se stínem, obklopené zelení. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Fažana, Valbandon  Poloha objektu, * Průměrná cena lůžka cca: 12 EUR, k dispozici 12 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmán Suzy
Apartmán Suzy - Nově vybavený apartmán, Istrie, Fažana, 5km od Puly, naproti NP Brijuni. 51m2, vysoké přízemí, pro 4 osoby (2+2), v ceně je zahrnuto vše (voda, elektřina, plyn, povlečení, ručníky, pobytová taxa). Hostům neúčtujeme přihlášení. Výměna hostů je v sobotu, příjezd po 14:00, odjezd do 10:00 Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Fažana, Valbandon  Poloha objektu  Webcam, * Průměrná cena lůžka cca: 11 EUR, k dispozici 4 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování

Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!


Ubytování v okolí místa Fažana:
   Valbandon (2km)   Puntižela (4km)   Štinjan (4km)   Pula (9km)
   Pješčana Uvala (11km)   Vinkuran (12km)   Medulin (16km)   Pavićini (18km)
   Duga Uvala (18km)   Premantura (18km)   Orihi (19km)   Rovinj (22km)

Titulní strana serveru Istrie     Ubytování Istrie (katalog ubytování podle míst)


Server Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží - Copyright © 2003-2018  eProgress s.r.o.
TOPlist