PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Fažana » Apartmány SNJEŽANA Fažana

Apartmány SNJEŽANA Fažana

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Fažana
Adresa: 
Brače Ilić 35, Fažana
Web adresa:
www.chorvatske.cz/sankovic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Fažana

Wi-Fi

Apartmány Snjezana se nacházejí v rodinném domě pouhých 70m od pláže, 150m od centra malého turistického a rybářského letoviska. Na patře jsou malé studio apartmány pro 2 osoby, v přízemí větší apartmány se dvěma ložnicemi pro 4 osoby. Objekt stojí naproti známému Národnímu parku Brijuni.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (70m)
pláž (70m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
tržnice (150m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (150m)
tenis (2km)
volejbal (70m)
minigolf (3km)
disco (5km)
půjčovna kol (150m)
půjčovna loděk (200m)
vodní skútr (300m)
motorový člun (200m)
vodní lyže (300m)
jachting (300m)
potápění (300m)
hlavní silnice (2km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v malé rybářské a turistickém letovisku, pouhých 70m od pláže, 150m od centra. Objekt stojí naproti známému Národnímu parku Brijuni. Nedaleko je i město Pula s množstvím památek (Arena, Zlata Vrata, Augustův chrám). Dobré silniční i letecké spojení. Z Fažany lze snadno organizovat různé výlety lodí nebo autobusem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Od hostitelů můžete ochutnat místní víno a rakiji, olivový olej, domácí ovoce a zeleninu podle sezóny. Po předchozí dohodě je možná projížďka lodí a rybaření. V ceně apartmánuje zahrnut welcome drink a koláče při příjezdu!

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Snježana Sanković
Informace poskytnul: Sanković Snježana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz