Chorvatsko » Kvarner » Ubytování Opatija

Ubytování - Opatija

Opatija, přístav a turistické středisko se nachází na úpatí pohoří Učka na východním pobřeží Istrie, 13km jihozápadně od Rijeky. Návštevníci mohou využít 4 městská koupaliště - koupaní mimo vyhrazené prostory je značně omezeno (zákaz koupání 100m od břehu, sítě). Opatija nabízí velké množství kulturních a společenských akcí.
Více o místě OpatijaOpatija - Zajímavosti v okolí
Apartmány & pokoje Opatija
Apartmán, Opatija, Matulji
Kategorie ubytování: Apartmán
Za přijatelné ceny nabízíme ubytování pokojích a apartmánech v Matulji, malém a klidném letovisku nad zátokou Preluk Další » nedaleko Opatije, s nádherným panoramatickým výhledem na moře. Zajištěno kryté parkování, okolní prostor pro děti, venkovní gril, slevy pro větší skupiny.
20 lůžek
20 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 13 EUR
Apartmány BUILA
Apartmán, Ičići
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Ičići
Apartmány v letovisku Ičiči na Opatijské riviéře. Nachází ve velmi klidné oblasti, daleko od dopravního hluku, Další » s krásným výhledem na záliv. Zajištěné parkoviště. Vzdálenost od moře 350m. Vhodné pro rodiny s dětmi. Jste vítání
18 lůžek
18 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 10 EUR
Apartmány BISTROVIC PRESTIGE
Apartmán, Ičići
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Ičići
Apartmány Bistrović se nachází u Opatije, v letovisku Ićići, pouze 170m od moře. Jsou umístěny v rodinné vile a Další » mají 4*. Apartmány jsou moderní a dobře vybavené, ideální pro rodiny s dětmi. Domácí mazlíčci jsou vítáni.
10 lůžek
10 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 27 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist