Ubytování - Krk

www.chorvatske.cz    
   www.chorvatske.sk


Krk leží na jihozápadním pobřeží u Krčkého zálivu. Hlavní koupaliště (městské) je v zátoce Dražica 1 km od Krku - drobné oblázky, z pláže povlovný přístup do moře, borový háj. Turisté mohou využít výborné možnosti pro jachting, vodní lyžování, podmořský rybolov, potápění. V Krku každoročně probíhají tzv. Letní kulturní akce.
Více o místě Krk   Krk - Zajímavosti v okolí
 Moje aktovka 


 
Villa Čabrajac
TIP !  Villa Čabrajac - Apartmány na ostrově Krk v Kvarnerském zálivu. AP1, 62m2, pro 4-6 osob, ve 2.patře s výhledem na moře. AP2, 48m2, pro 2-3 osob, v 1.patře s výhledem do zeleně. AP3, 78m2, pro 4-5 osob, v 1.patře s výhledem na moře. Krk nabízí množství možností pro Vaši dovolenou. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Krk  Poloha objektu  Webcam, * Průměrná cena lůžka cca: 25 EUR, k dispozici 14 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmány Kraljić
Apartmány Kraljić - Apartmány Kraljić se nacházejí přímo v městě Krk, jen 300 metrů od centra a zároveň v krásném, klidném a zelení obklopeném prostředí. Daleko od městského ruchu a shonu, ale jen pár minut od moře. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Krk  Poloha objektu  Webcam, k dispozici 14 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Hana Kosić
Hana Kosić - Rodinný dům se 2 apartmány nedaleko centra města Krk. V patře je apartmán se 3 ložnicemi pro 5 osob s možností jedné přistýlky, v přízemí apartmán se 2 ložnicemi s možností jedné přistýlky. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Krk  Poloha objektu  Webcam, * Průměrná cena lůžka cca: 16 EUR, k dispozici 10 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
KRK houses
TIP !  KRK houses - Exkluzivní prázdninové domy KRK-HOUSES **** nabízejí ubytování celkem pro 10-14 osob, jsou celoročně obyvatelné, kompletně zařízené, vybavené klimatizací, sat TV, wifi Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Kornić  Poloha objektu  Webcam, k dispozici 14 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmány PROHASKA
Apartmány PROHASKA - Apartmány 4+1*** a 5+1***. Apartmán 4+1: terasa, krásný výhled na Punatský záliv a klášterní ostrov Košljun, 2.patro, klimatizace. Apartmán 5+1: velká terasa, 1.patro. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech pokojích obou apartmánů. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Kornić  Poloha objektu, * Průměrná cena lůžka cca: 12 EUR, k dispozici 11 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování
 
Apartmány Pančić
Apartmány Pančić - Pronajímáme apartmány v letovisku Kornić na ostrově Krk. Apartmány jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlnou dovolenou rodiny s 1 nebo 2 dětmi. Apartmány se skládají z třílůžkové ložnice, kuchyně s obývacím pokojem, koupelny, velké terasy a parkingu. Další informace »
Kategorie ubytování: Apartmán, Lokalita: Kornić  Poloha objektu  Webcam, * Průměrná cena lůžka cca: 25 EUR, k dispozici 12 lůžek
Přidat do aktovkyRychlá navigace:  Fotogalerie   Kompletní ceník  Více o tomto ubytování

Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!


Ubytování v okolí místa Krk:
   Kornić (4km)   Punat (5km)   ostrov Krk (8km)   Vrbnik (10km)
   Šilo (15km)   Njivice (15km)   Crikvenica (20km)   Novi Vinodolski (21km)
   Povile (23km)   Grižane (24km)   Klenovica (24km)   Kraljevica (26km)

Titulní strana serveru Kvarner     Ubytování Kvarner (katalog ubytování podle míst)


Server Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží - Copyright © 2003-2018  eProgress s.r.o.
TOPlist