Chorvatsko » Kvarner » Ubytování Novi Vinodolski

Ubytování - Novi Vinodolski

Novi Vinodolski je malebné městečko na březích kanálu Velebit v jihovýchodní části údolí Vinodol. Skládá se ze staré části na kopci a nové části u moře s pobřežní promenádou, turistickými zařízeními a s velkým počtem turistických ubytoven. Opevnění z 13. století s kostelem je historickým jádrem dnešního Novi Vinodolski.
Více o místě Novi VinodolskiNovi Vinodolski - Zajímavosti v okolí
Apartmán TOMAS
Kategorie ubytování: Apartmán
Nově postavený dům na tichém místě přímo u moře v Povile, 2km jižně od města Novi Vinodolski. Apartmán o velikosti Další » 65m2 + 30m2 terasa má výhled na moře, 2 ložnice po 2+1 lůžkách, kuchyni + jídelnu pro 6 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, klimatizaci, koupelnu + WC. Parkoviště, pláž 100m
6 lůžek
6 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 10 EUR
Panorama
Apartmán, Novi Vinodolski
Kategorie ubytování: Apartmán
Panorama, ubytovací objekt pro 3-5 osob s krásným výhledem na moře v malebném městečku na slunném a klidném místě Další » , obklopeném svahy se zelení. Objekt se nachází několik minut pěší chůze od přírodní pláže s křišťálově čistou vodou stejně jako od restaurací.
7 lůžek
7 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 8 EUR
Apartmány Mujkanović
Kategorie ubytování: Apartmán
Nově postavený objekt ve velmi klidné části osady Povile, v bezprostřední blízkosti moře (50m). 3 apartmány, 2 Další » pro 4+2 osoby a 1 pro 2+1 osoby. Větší apartmány mají kuchyni+obývací pokoj, 2 pokoje, sprchu, WC a terasu (v prvním patře). Mensí apartmán má kuchyni, pokoj, koupelnu a terasu (přízemí).
11 lůžek
11 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 16 EUR
Apartmány ANA
Apartmán, Novi Vinodolski
Kategorie ubytování: Apartmán
Dům s apartmány se nachází v tiché lokalitě, 250m od moře. Nabízíme apartmány pro 2 osoby typu studio a apartmány Další » pro 3 a 4 osoby. Každý apartmán má vlastní vchod a terasu. Parkování na zahradě.
12 lůžek
12 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 17 EUR
Dům MM, Apartmány MM Klenovica
Apartmán, Klenovica
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Klenovica
V domě se nachází 3 apartmány v prvním patře: A1 s 5 lůžky, A2 a A3 s 2+1 lůžky. Všechny apartmány mají balkóny Další » s výhledem na moře. Vzdálenost od moře je cca 25m. Klimatizace, TV/sat, WiFi, plně vybavené kuchyně.
11 lůžek
11 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist