Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Novi Vinodolski, Povile
Adresa: 
Povile Dugno 27, 51250 Novi Vinodolski
Fax: 
+385(1)3787 745
Web adresa:
www.chorvatske.cz/vucko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Povile počasí Povile

Wi-Fi

Nově postavený objekt v klidné části obce Povile, 2km jižně od letoviska Novi Vinodolski. Příjezd po Jadranské magistrále. Pláž před objektem je přírodní - malé oblázky, možnost stínu, průzračné moře. Nedaleko je také upravená pláž s nabídkou služeb.


Vzdálenosti: moře 150 m, pláž 150 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

2x 4-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, ložnice a obývací pokoj, kuchyň, koupelna/WC, terasa 25m2, výhled na moře. 2x 2-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, 2 ložnice, kuchyně, koupelna/WC, terasa, výhled na moře. 1x 6-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna/WC, balkon, výhled na moře, 100m od pláže.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V apartmánech je možné ubytování s domácím mazlíčkem (pes, kočka). Nejbližší restaurace je 100 metrů. Sportovní areál v letovisku Novi Vinodolski (2km) v hotelovém komplexu "Lišanj" - stolní tenis, mini golf, tenis.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Slavica Vucko
Informace poskytnul: Slavica Vucko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz