TOPlist
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Povile » Apartmány Mujkanović

Apartmány Mujkanović

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Novi Vinodolski, Povile
Adresa: 
Povile Dugno 40, 51250 Novi Vinodolski
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 181 98 52, +385 (0)51 793 056
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/mujkanovic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 11 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Povile počasí Povile


Vzdálenosti: moře 150 m, pláž 150 m, centrum letoviska 500 m, více >>
Nově postavený objekt ve velmi klidné části osady Povile, 2km jižně od letoviska Novi Vinodolski. Příjezd po Jadranské magistrále podél moře. Pláž pře objektem je přírodní - jemné oblázky, možnost stínu, čisté moře. Nedaleko je také umělá pláž s nabídkou různých služeb. Parkování před objektem.
V apartmánech je možnost ubytování s domácím zvířetem (pes, kočka). Nejbližší restaurace je 100m. Sportovní možnosti v letovisku Novi Vinodolski (2km) v komplexu hotelu "Lišanj" - stolní tenis, minigolf, tenis.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jadranka Kružić-Mujkanović
Informace poskytnul: Jadranka KRUŽIĆ-MUJKANOVIĆ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz