Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Obec Malinska je velmi oblíbené letovisko na sz. pobřeží ostrova Krk v závěru stejnojmenného zálivu, 13 km sev. od městečka Krk. Malinská upoutává bohatou vegetací (zahrady, sady, borové lesy). Malinská je spojena příjemnou promenádní cestou Rajski put (Rajská cesta) se sousedním letoviskem Njivice (4 km).
Více o místě Malinska Malinska - Zajímavosti v okolí
Apartmán Heart of Malinska
Apartmán, Malinska
Apartmán Heart of Malinska
Kategorie ubytování:Apartmán
Lokalita: Malinska
Luxusní apartmán "Heart of Malinska" se nachází v centru letoviska Malinska, v klidné části. Je to 10 minut chůze Další » od centra letoviska a 5 minut chůze od pláže a promenády. Apartmán se skládá z obývacího pokoje a kuchyně, dvou ložnic s připojenými koupelnami a terasy.
5 lůžek
5 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 50 EUR
Apartmánový komplex Lavande
Apartmán, Malinska
Apartmánový komplex Lavande
Kategorie ubytování:Apartmán
Lokalita: Malinska
Apartmánový komplex Lavande je komfortní turistický resort, který odráží i celkovou turistické nabídku letoviska Další ». Nachází se v blízkosti krásné pláže vzdálené 200m a nabízí ideální možnosti pro sport a zábavu.
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Frajona
Apartmán, Malinska
Frajona
Kategorie ubytování:Apartmán
Lokalita: Malinska
Apartmán se nachází ve druhém patře apartmánového domu a má celkovou rozlohu 120m2 s krásným výhledem na moře a Další » město Rijeka. Předností tohoto apartmánu je 40m2 velká terasa na střeše budovy. Kapacita apartmánu je 5+1 osoba, tři oddělené ložnice, vlastní koupelna.
Průměrná cena lůžka cca 40 EUR
Apartmány TAMARIS & JASMIN
Apartmán, Malinska
Apartmány TAMARIS & JASMIN
Kategorie ubytování:Apartmán
Lokalita: Malinska
Apartmány se 2 ložnicemi, velká terasa, koupelna, plně vybavená kuchyň. Navíc pronajímáme 24m2 pokoj se samostatným Další » vchodem, vlastní koupelnou a terasou. 250m od pláže. Parkování ve dvoře, klimatizace, wifi, TV sat k dispozici. Centrum letoviska a obchody jsou 5-10 minut chůze.
14 lůžek
ano
14 lůžek
ano
Průměrná cena lůžka cca 10 EUR
Villa Klara
Apartmán, Porat
Kategorie ubytování:Apartmán
Lokalita: Porat
Vítejte ve vile Klara, která se nachází na ostrově Krk, v místě Porat. Stojí se na pěkném, klidném místě, na mořském Další » útesu. Pod vilou je přímořská promenáda a písečná pláž, ideální pro děti. Uprostřed zahrady mohou hosté využít bazén 8x4m.
28 lůžek
ne
28 lůžek
ne
Databáze ubytování v Malinské obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Serveri Češke planine, Slovačke planine, Hrvatske planine, otoci i obala, Alpske.cz i Italske.cz prezentiraju više od 17 000 smještajnih objekata.
Naše servere u sezoni svaki dan posjecuje 50 000 korisnika. Pridružite nam se!Dodati smještajni objekt (HR)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X