Chorvatsko » Kvarner » Ubytování Plitvická jezera

Ubytování - Plitvická jezera

Národní park Plitvice byl založen v roce 1949 a od roku 1979 je na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Tvoří ho soustava 16 jezer propojená vodopády a kaskádami a celý zabírá plochu 295 km2. Jezerní soustavu obklopují zalesněné masivy Male Kapele a Plješivce. Říčka Plitvica, která dala celému systému jméno, nespojuje žádná jezera.
Více o místě Národní park Plitvická jezeraPlitvická jezera - Zajímavosti v okolí
Turistické centrum MARKO
Kategorie ubytování: Penzion
Náš komplex je vzdálen od Plitvických jezer cca 10km a skládá se celkem z 18 pokojů, které jsou vybavené koupelnami Další » se sprchou, TV/sat, WiFi. V nabídce máme restauraci, tenisové hřiště, bazén, jízdu na koni pro děti a také turistické a cyklistické stezky (možnost pronájmu kola). Těšíme se na Vás.
50 lůžek
50 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 24 EUR
Pokoje a apartmány Renata
Apartmán, Smoljanac
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Smoljanac
Dům se nachází v bezprostřední blízkosti národního aprku Plitvická jezera, vesničce Smlojanac. Je obklopen neporušenou Další » přírodou. Ideální pro klidnou dovolenou. Nabízíme apartmány a pokoje, AP 5 osob, Ap 4 osoby, dvoulůžkový a třílůžkový pokoj se společnou koupelnou.
14 lůžek
14 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Vila Čančar
Hotel, Grabovac
Kategorie ubytování: Hotel
Lokalita: Grabovac
Vila Čančar je nový objekt otevřený v roce 2010 v kategorii 4 hvězdičky v blízkosti Plitvických jezer. Skládá se Další » ze 2 apartmánů (43m2), 2 třílůžkových a 2 dvoulůžkových pokojů. Parking pro hosty. Objekt se nachází v letovisku Grabovac u hlavní silnice Záhřeb - Split.
22 lůžek
22 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 17 EUR
Apartmány Katica Bicanic
Apartmán, Poljanak
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Poljanak
S1 pokoj 2 osoby s koupelnou, S2 pokoj 3 osoby s koupelnou, S3 pokoj 3 osoby s koupelnou, S4 pokoj 2 osoby s koupelnou Další » v pokoji, A1 apartmán s kuchyní, koupelnou a balkónem pro 3 osoby, A2 apartmán 6+2 (2 pokoje každý se 3 lůžky, 2 koupelny, kuchyně, obývací pokoj s gaučem.
21 lůžek
21 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Apartmán Lavanda
Apartmán, Lipovac
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Lipovac
Apartmán v panenské přírodě, obklopen polem levandule, v letovisku Lipovac, 16km od Plitvických jezer. Apartmán Další » má 3 ložnice s 6 lůžky, kuchyni, obývací pokoj s velkou terasou, kde si můžete užívat výhled do neporušené přírody. Druhý apartmán má 6 lůžek a letní altánek.
24 lůžek
24 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 12 EUR
Apartmán Barbara
Apartmán, Grabovac
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Grabovac
Apartmán pro 6 osob se nachází 9km od národního parku Plitvická jezera. 100m od státní silnice D1, 70km od městečka Další » Karlovac, 20km od Bosny.
5 lůžek
5 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 13 EUR
Apartmány Kristic Plitvice
Apartmán, Grabovac
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Grabovac
Apartmány Kristic se nachází v obci Grabovac, u hlavní silnice D1, pouhých 7km od vchodu č.1 do NP Plitvická jezera Další » . K dispozici jsou tři apartmány a dva pokoje, můžeme ubytovat 14 lidí. Všechny jednotky jsou klimatizované, klimatizace je účtována zvlášť. Wi-Fi je zdarma, parkování před domem.
14 lůžek
14 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 17 EUR
Penzion PARK
Hotel, Slunj
Kategorie ubytování: Hotel
Lokalita: Slunj
Hotel "PARK" se nachází přímo v centru města Slunj, 30km od Plitvických jezer a 150m od mlynářské vesničky Rastoke Další » ("Male Plitvice"). Hotel nabízí 11/2, 5/3 a 2/4 pokoje. Mimo blízkosti Plitvických jezera a Rastoke, je důvodem pro pobyt i krásna čtyř řek, které protékají touto oblastí. Jste vítáni.
43 lůžek
43 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 27 EUR
Pokoje Paulić
Penzion, Slunj, Cvitović
Kategorie ubytování: Penzion
Tento rodinný penzion se nachází v obci Cvitović, jen 2km od státní silnice D1 a řeky Korana. Pokoje mají vlastní Další » balkon a bezplatné Wi-Fi, asi 4km od Rastoke, které je populární pro své vodopády a historické mlýny, asi 30km od Plitvických jezer.
6 lůžek
6 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist