PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Cvitović » Pokoje Paulić
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Slunj, Cvitović
Adresa: 
Slunj, Cvitović 99
Fax: 
+385 (0)47/777-836
Web adresa:
www.chorvatske.cz/paulic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

počasí Slunj

Wi-Fi

Tento rodinný penzion se nachází v obci Cvitović, jen 2km od státní silnice D1 a řeky Korana. Pokoje mají vlastní balkon a bezplatné Wi-Fi, asi 4km od Rastoke, které je populární pro své vodopády a historické mlýny, asi 30km od Plitvických jezer.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
restaurace (2km)
obchod (500m)
tržnice (3m)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Letovisko Cvitović u obce Slunj, 30km od národního parku Plitvická jezera, 2,5km od známého místa Rastoke. Supermarket 500m. Venkovní koupání v řece Korana 3km. Dům se nachází mimo hlavní silnici, na samotě a je obklopen přírodou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Kuchyni lze využít na vyžádání. Možnost praní prádla k dispozici také na na vyžádání. Domácí zvířata jsou povolena (bez poplatku). V pokojích není dovoleno kouření.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kristina Goršić
Informace poskytnul: Kristina Goršić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz