PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Čatrnja » Ranch Plitvice
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Čatrnja
Adresa: 
Čatrnja 144, Rakovica
Web adresa:
www.chorvatske.cz/ranchplitvice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

Wi-Fi

Dva domy k pronájmu; dřevěný větší dům má 7 lůžek, menší dům má 4 lůžka. Nachází se v blízkosti centra Plitvických jezer (7 km), v klidné a odlehlé lokalitě bez dopravního provozu. V blízkosti kaňon řeky Korana, kde se lze koupat. V okolí je i množstí turistických a cyklo stezek.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
pláž (500m)
restaurace (1km)
obchod (1km)
směnárna (2km)
centrum letoviska (7km)
tenis (11km)
disco (1km)
půjčovna kol (1km)
rafting (25km)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dřevěný dům se nachází na ranči obklopeném zelení, v blízkosti Plitvických jezer (7km). Na ranči máme zvířata (koně, králíci, atd), v blízkosti domu (1-2 km) se nachází několik restaurací, obchody s potravinami, hotely a kempy. V nedaleké řece Korana (500m) se dá v horkých letních měsících koupat. Dům je vybaven vším potřebným.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Dům má velkou zahradu, kde je možné krmit zvířata, pocítit a prožít život na farmě. Je zde možné i grilovat. Máme také malé hřiště pro děti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mate Hodak
Informace poskytnul: Mate Hodak
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz