PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Jezerce » Green Valley
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Jezerce
Adresa: 
Jezerce, Plitvička Jezera
Web adresa:
www.chorvatske.cz/plitvicegreenvalley
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Ať už chcete strávit aktivní dovolenou se svou rodinou nebo zcela zrelaxovat své smysly, Green Valley vám nabízí bezvadný servis a prvotřídní ubytování.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Green Valley je místo, v samém srdci obce Jezerce, které s vámi chceme sdílet, abyste zažili mír, štěstí a radost, užili si chvíle uprostřed přírody, čistý vzduch a chutná jídla. Green Valley pokoje a apartmány poskytují pocit pohostinnou atmosféru a umožňují relaxaci, odpočinek a klidný spánek v atraktivním a příjemném prostředí.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Rustikální interiér restaurace Green Valley odhalí krásu tradičních chorvatských jídel z oblasti Lika. Hostům je každý den poskytován bufet s jídly připravenými z nejčerstvějších surovin, díky nimž se všechny Vaše gastronomické sny splní hned při prvním kousnutí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Green Valley
Informace poskytnul: Sehrísad Ruznic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz