PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Novi Vinodolski » Apartmány Ribaric
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Novi Vinodolski
Adresa: 
Frana Mazuranica 4, Novi Vinodolski
Fax: 
+385 (0)51 244 710
Web adresa:
www.chorvatske.cz/ribaric
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Novi Vinodolski

Wi-Fi

App.6+1: 3 ložnice, + 1 přistýlka, obývací pokoj, 2 koupelny, kuchyně, TV/sat, 2 klimatizace, balkón a terasa s výhledem na moře. App.4+0: 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyně, TV/sat, klimatizace, koupelna, balkón a terasa s výhledem na moře. 100m od pláže, 50m od obchodu, 150m od restaurace.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (100m)
pláž (100m)
restaurace (150m)
obchod (50m)
tržnice (500m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (800m)
tenis (300m)
volejbal (300m)
minigolf (300m)
bowling (300m)
disco (800m)
půjčovna kol (300m)
vodní skútr (300m)
motorový člun (500m)
vodní lyže (300m)
windsurfing (300m)
jachting (300m)
potápění (1km)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán 6+1 (110m2) má 3 ložnice + 1 přistýlku, obývací pokoj s jídelním koutem, 2 koupelny, TV/sat, 2 klimatizace, balkon a terasu s výhledem na moře. Apartmán 4+0 (65m2) má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyni s jídelním koutem, koupelnu, terasu s výhledem na moře. Apartmány se nachází 100m od pláže, 50m od obchodu, 150m od restaurace, 800m od centra mesta, 300m od wellness centra a pláže pro děti

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

App.6+1 má dvě klimatizace. App.4+0, má 1 klimatizaci. Každý balkon má střechu, každá terasa je kryta markýzou. K dispozici je trezor v každém apartmánu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Snjezana Ribaric
Informace poskytnul: Snjezana Ribaric
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz