Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Kornić » Apartmány PROHASKA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kornić
Adresa: 
Mekotine 8, 51517 Kornić, Krk
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 304 623, +385 (0)51 851 045
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)1 37 50 334
Web adresa:
www.apartmani-prohaska.com
www.chorvatske.cz/prohaska

kapacita  kapacita: 11 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Punat (Krk) počasí Punat (Krk)


Vzdálenosti: moře 800 m, pláž 800 m, centrum letoviska 150 m, více >>
Apartmány 4+1*** a 4+2***. Apartmán 4+1 - terasa, krásný výhled na Punatský záliv a klášterní ostrov Košljun, 2.patro, klimatizace. Apartmán 4+2, velká terasa, 1.patro. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech pokojích obou apartmánů.
Hlídané parkoviště, které se v noci zamyká, možnost zavěšení/sušení potápěčského vybavení, velká zahrada, houpačky pro děti, bohatá vegetace - flora, klidné místo pro odpočinek a dovolenou
Provozovatel: Zlata Prohaska
Informace poskytnul: Tajana Prohaska
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 15 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz