Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Okrug Gornji » Apartmány Bešker
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Okrug Gornji
Adresa: 
Dalmatinska 21, 21 223 Okrug Gornji, Croatia
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 9434 444
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 886 600
Web adresa:
apartments-besker.com www.chorvatske.cz/besker
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Wi-Fi

Apartmány na jižní straně ostrova Čiovo v zálivu Mavarštica, 50m od moře. Město Trogir je spojené mostem s ostrovem a nachází se 5km od objektu. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají TV/sat, vybavenou kuchyni, koupelnu, velkou terasu nebo balkón s výhledem na moře.


Vzdálenosti: moře 80 m, pláž 80 m, centrum letoviska 800 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Město Trogir je spojené mostem s ostrovem a nachází se 5km od objektu. Je kulturní památkou UNESCO a leží ve střední Dalmácii v blízkosti Národních parků Kornati, Plitvická jezera, vodopády řeky Krka a pohoří Biokovo a Mosor. Hlavní město oblasti, Split je vzdálen 30km (Diokleciánův palác). Ze Splitu jezdí ppavidelné trajektové linky na ostrovy Šolta, Drvenik, Brač, Hvar nebo Vis.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Velmi čisté a průhledné moře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marin Bešker
Informace poskytnul: Vedran Bešker
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz