PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mavarštica » Apartmány Bralić Dane

Apartmány Bralić Dane

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Okrug Gornji, Mavarštica
Adresa: 
Petra Krešimira IV/3A, Okrug Gornji, Mavarštica
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-bralicdane
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány v domě na ostrově ČIOVO v OKRUG GORNJI (MAVARŠTICA), v druhé řadě domů od moře. Všechny apartmány mají 5 lůžek s vlastním vchodem, balkony, terasu, klimatizaci, TV/SAT, internet, parkoviště, výhled na moře. Cena se sjednává s hostitelem a závisí na ročním období a počtu hostů. Vítejte

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (100m)
pláž (100m)
restaurace (100m)
obchod (800m)
tržnice (1km)
směnárna (8m)
centrum letoviska (200m)
tenis (2km)
volejbal (2km)
minigolf (15km)
bowling (10km)
disco (4km)
půjčovna kol (800m)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (800m)
motorový člun (100m)
vodní lyže (1km)
windsurfing (5km)
jachting (100m)
rafting (35km)
potápění (100m)
hlavní silnice (30m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány v klidné zátoce Mavarštica. Po přejetí nového MOSTU (TROGIR-ČIOVO) jedete do OKRUG GORNJI asi 3km. Po projetí kolem značky obce (MAVARŠTICA) se dostanete k větší budově (škola) a sjíždíte do zátoky Mavarštica, kde uvidíte menší čluny. Vpravo je kavárna, jedete asi 100m a vlevo je ulice (KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV), po cca 50m vlevo jsou apartmány Bralić.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bralić Dane
Informace poskytnul: Bralić Dane
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz