PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Okrug Gornji » Apartmány Dujmovic

Apartmány Dujmovic

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Okrug Gornji
Adresa: 
Kralja Tomislava 10, 21223 Okrug Gornji
Web adresa:
www.chorvatske.cz/pensiondujmovic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Apartmány Dujmović se nachází v letovisku Okrug Gornji, pouhých 250 metrů od pláže. Nabízí ubytovací jednotky s balkonem nebo terasou, přímým výhledem na moře a grilem.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Dujmović se nachází v letovisku Okrug Gornji, pouhých 250 metrů od pláže. Nabízí ubytovací jednotky s balkonem nebo terasou, přímým výhledem na moře a grilem. Klimatizované pokoje a apartmány mají bezplatné Wi-Fi, kabelovou TV, lednici a rychlovarnou konvici. Koupelny s toaletními potřebami, ručníky a ložní prádlo.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány mají kuchyňský kout vybavený sporákem, nádobím a kávovarem. Některé apartmány mají mikrovlnnou troubu a myčku nádobí. Na místě je k dispozici neplacené privátní parkoviště. Dům se nachází je 1,4km od přístavu Trogir a 1,6km od pevnosti Kamerlengo a Radovanova portálu. Na letiště ve Splitu je to 9km.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Bruno Dujmović
Informace poskytnul: Bruno Dujmović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz