PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Luka » Apartmány Franušić Luka

Apartmány Franušić Luka

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Ston, Luka
Adresa: 
20230 Ston, Luka
Web adresa:
www.chorvatske.cz/franusic-luka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Klimatizace

Parkování

Apartmány se nacházejí v domě u moře, v rybářsko-turistickém letovisku Luka, kde žije asi 100 stálých obyvatel. Je to klidné a krásné místo v zátoce Mali Ston.

Apartmány Franušić Luka Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Apartmán
2 Lůžka + 2 Přistýlky, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa
Ložnice:
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
2x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Klimatizace
Detailní popis »
Typ jednotky: Apartmán
2 Lůžka + 2 Přistýlky, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa
Ložnice:
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
2x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Klimatizace
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Klimatizace
Parkování
Jazykové znalosti:   English  
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nejbližší město je Ston na poloostrově Pelješac. Ston je bohatý na historické budovy a památky. Kamenné hrsdby jsou nejdelší zeď v Evropě. Oblast okolo Stonu je známá pro víno Plavac Mali, kvalitní olivové oleje, chov měkkýšů a členité pobřeží plné ostrůvků a zátok. Ston se nachází na ideálním místě pro plánování výletů do Dubrovníku (60km), na ostrov Korčula (60km) nebo ostrov Mljet (20km).

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou cca. 40m2, mají přístup na balkon. Každý apartmán má ložnici s manželskou postelí a pokoj s rozkládací pohovkou s kuchyní a koupelnou (jeden má vanu a druhý sprchu). Apartmány jsou určeny pro 2 dospělé + 1–2 děti. Oba apartmány mají kuchyňský kout (lednička, trouba, varná deska), TV / sat, bezplatné WiFi a klimatizaci. K domu patří zahrada.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Pavo i Ane Franušić
Informace poskytnul: Davor Franušić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz