Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Drače
Adresa: 
Janjina, Drače
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)20 422 792, +385 (0)98 244 800
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmani-glavor.hr
www.chorvatske.cz/glavor
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

Dum se nachází ve velkém olivovém háji (5000m2), na okraji krásné oblázkové pláže (20m) s jemným pískem v moři. Od letoviska Drače jsme vzdáleni 500m. Apartmány A1***(2+3), A2***(2+1) a A3***(2+2) jsou v přízemí, apartmány A5(2+2) a A4(2+0) v patře. Zabezpečené parkoviště, možnost použití 2 grilů.


Vzdálenosti: moře 20 m, pláž 30 m, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

A1***(2+3) se skládá z dvoulůžkové ložnice s přistýlkou a koupelnou, obývacího pokoje s kuchyní a 2.koupelnou. Před apartmánem je velká terasa a balkón. Studio A2***(2+1) se skládá z kuchyně, koupelny a pokoje z dvoulůžkem a přistýlkou. Prostorné studio A3***(2+2) se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyní, koupelny a WC. Před apartmánem je velká zastřešená terasa.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Dům se nachází 20 m od oblázkové pláže s jemným pískem v moři. Z malé rybářské vesnice Drače je vzdálena 500m (80km od Dubrovníku), v rozlehlém upraveném olivovníku (5000m2). V přízemí jsou tři apartmány, zatímco v patře jsou dva apartmány. Hosté mají možnost využití dvou grilů. Parkování je k dispozici pro všechna vozidla. Všechny apartmány jsou KLIMATIZOVANÉ

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ante Glavor
Informace poskytnul: Ante Glavor
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz