Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Rabac » Apartmány Graciela - Stela Rabac

Apartmány Graciela - Stela Rabac

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rabac
Adresa: 
Jadranska 26, Rabac
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)52 872 542, mob. +385 (0)91 101 2940, +385 (0)91 187 2542
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)52 880 326
Web adresa:
www.apartmani-graciela.com www.chorvatske.cz/apartmani-graciela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Rabac počasí Rabac

Wi-Fi

Chcete strávit příjemnou dovolenou v Chorvatsku, pak si vyberte Rabac, perlu východního pobřeží Istre. Naše komfortně zařízené apartmány nabízejí jedinečnou dovolenou v nejlepší lokalitě na Jadranu. Rabac je menší turistické město, které má vše, co potřebujete pro bezstarostnou letní dovolenou.


Vzdálenosti: moře 400 m, pláž 400 m, centrum letoviska 300 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nedávno zrekonstruovaný dům se nachází v ideálním lokalitě, pouhých 200 metrů od centra města a hlavního rabackého nábřeží. Zažijte úžasný výhled na záliv Rabac a nezapomenutelný západ slunce na pozadí starého města Labin. Vyhřívané a klimatizované apartmány vám umožní pobyt po celý rok za přijatelné ceny. Ve všech apartmánech je pitná voda. 400m od pláže.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nedaleko se nachází dlouhá promenáda podél moře a pěší stezka Rabac-Labin přes nedotčenou přírodou, s množstvím vodních zdrojů. Pouze 500m od objektu se nacházejí tenisové kurty a Paintball centrum, které se nachází v krásném borovém lese. Nejbližší obchod je 200m od objektu, supermarket Lidl 5 minut autem. Naše dvacetileté zkušenosti nám pomáhají splnit Vaše potřeby a přání.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Gracijela Iljadica
Informace poskytnul: Graciela i Stipe Iljadica
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz