PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Bol » Apartmány Jerica
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Bol
Adresa: 
Mirka Vrsalovića 6, 21420 BOL - Brač
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-jerica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány v klidné ulici, vybavené vlastním sociálním zařízením, terasami, balkony s výhledem na moře. Mají internet, TV, satelit, v okruhu 300 metrů je pláž, centrum, a 50 metrů od prvního obchodu. Je zde možnost parkování u objektu. Apartmány jsou zařízené a mají panoramatický výhled na Bol.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (100m)
obchod (50m)
tržnice (200m)
směnárna (200m)
tenis (800m)
půjčovna kol (300m)
motorový člun (300m)
jachting (800m)
potápění (800m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou dostupné od 1.3. do 1.12. Nachází se v klidné ulici a vše je vzdáleno 15-20 minut pěšky. Apartmány jsou vybavené vlastními koupelnami, terasami, balkony, výhled na moře. Mají internet, TV, satelit a klimatizaci. V okruhu 300m jsou ambulance, pošta, lekárna, autobusová stanice, obchody, banka, bankomaty, benzínová stanice. Je zde možnost parkování u objektu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jerka Šćepanović
Informace poskytnul: Jerka Šćepanović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz