Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Ljubljeva
Adresa: 
Ljubljeva, Vinišće, Put Jamin 12
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 892 506, , GSM +385 (0)91 883 0833,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartments-karen.com www.chorvatske.cz/apartments-karen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 31 lůžek

Wi-Fi

Vila se nachází v překrásné zátoce a je vzdálena 200m od moře. Skládá se ze 4 moderně vybavených apartmánů, vedlejšího domku, upravené zahrady a velkého parkoviště. Pokud chcete strávit dovolenou u čistého moře a v přírode, je pro Vás zátoka Ljubljeva to pravé místo.


Vzdálenosti: moře 200 m, pláž 200 m, centrum letoviska 20 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Zátoka Ljubljeva je klidná osada s 50 domy a překrásným výhledem na moře a okolní ostrovy. Lehce se k nám dostanete, protože jsme jen půl hodiny vzdáleni od letiště Split; po magistrále Split - Šibenik se dostanete do městečka Marina, odtud do Vinišće a za 10 minut do zátoky Ljubljeva. Během pobytu můžete navštívit Trogir, Primošten, Rogoznici a další zajímavá místa.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pláž je částečně oblázková s betonovými plochami. V blízkosti je množství krásných zálivů mezi Starým Trogirem a Sevidem. V malém rybářském letovisku Vinišće (4km) se nachází pošta, restaurace a obchody. Okolí je vhodné pro jízdu na horských kolech, na pobřeží jsou výborné podmínky pro potápění a podmořský rybolov. Okolo domu je prostor vhodný pro děti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Josipa Pavlović
Informace poskytnul: Josipa Pavlović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz