PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Ljubljeva » Apartmány Karen
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Ljubljeva
Adresa: 
Ljubljeva, Vinišće, Put Jamin 12
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartments-karen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 31 lůžek

Wi-Fi

Vila se nachází v překrásné zátoce a je vzdálena 200m od moře. Skládá se ze 4 moderně vybavených apartmánů, vedlejšího domku, upravené zahrady a velkého parkoviště. Pokud chcete strávit dovolenou u čistého moře a v přírode, je pro Vás zátoka Ljubljeva to pravé místo.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (4km)
obchod (4km)
tržnice (6km)
směnárna (4km)
centrum letoviska (20m)
tenis (20km)
minigolf (20km)
disco (20km)
půjčovna loděk (12km)
vodní skútr (20km)
motorový člun (12km)
vodní lyže (20km)
windsurfing (20km)
jachting (20km)
rafting (70km)
potápění (20km)
hlavní silnice (6km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Zátoka Ljubljeva je klidná osada s 50 domy a překrásným výhledem na moře a okolní ostrovy. Lehce se k nám dostanete, protože jsme jen půl hodiny vzdáleni od letiště Split; po magistrále Split - Šibenik se dostanete do městečka Marina, odtud do Vinišće a za 10 minut do zátoky Ljubljeva. Během pobytu můžete navštívit Trogir, Primošten, Rogoznici a další zajímavá místa.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pláž je částečně oblázková s betonovými plochami. V blízkosti je množství krásných zálivů mezi Starým Trogirem a Sevidem. V malém rybářském letovisku Vinišće (4km) se nachází pošta, restaurace a obchody. Okolí je vhodné pro jízdu na horských kolech, na pobřeží jsou výborné podmínky pro potápění a podmořský rybolov. Okolo domu je prostor vhodný pro děti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Josipa Pavlović
Informace poskytnul: Josipa Pavlović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz