TOPlist

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
A2 a A3 (60m2)
70 €, 2 osoby 50 € (1.7.-31.8.)
50 € (1.6.-30.6. a 1.9.-30.9.)
35 € (ostatní měsíce)

1 ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, předpokoj, kuchyně, koupelna, prostorný balkón.
6-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
A1 (70m2)
80 €, 4 osoby 60 € (1.7.-31.8.)
60 € (1.6.-30.6. a 1.9.-30.9.)
50 € (ostatní měsíce)

2 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, předpokoj, kuchyně, koupelna, prostorný balkón
8-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
A4 (80m2)
100 € (1.7.-31.8.)
80 € (1.6.-30.6. a 1.9.-30.9.)
70 € (ostatní měsíce)

2 oddělené ložnice, obývací pokoj se 2 částmi (v jedné jsou 2 rozkládací lůžka pro 4 osoby), kuchyně, koupelna, balkón. Obývací pokoj a balkón mají výhled na moře.
9-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
A5 (110m2)
120 € (1.7.-31.8.)
90 € (1.6.-30.6. a 1.9.-30.9.)
80 € (ostatní měsíce)

Domek má 3 oddělené ložnice, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, kuchyni, 2 koupelny, 2 terasy. Krásně upravená zahrada.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz