PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Blace » Apartmány KOCAK
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Blace
Adresa: 
Punta planika br.36, 20357 Blace
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány KOCAK želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

Wi-Fi

Nově zarízené 2 apartmány a 4 studia, 5m od moře, kuchyně, balkon, TV/sat, WiFi. Zdarma lehátka, slunečníky,... Oblázková pláž je vzdálena 50m, betonová před apartmány, možnost rybích pikniků, foto-safari a výletů člunem. Každý host dostane od domácího grilovanou rybí specialitu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (5m)
pláž (5m)
restaurace (100m)
obchod (50m)
tržnice (100m)
směnárna (50m)
centrum letoviska (100m)
tenis (1km)
volejbal (1km)
minigolf (20km)
disco (10km)
půjčovna kol (5m)
půjčovna loděk (5m)
vodní skútr (15km)
motorový člun (5m)
vodní lyže (15km)
windsurfing (20km)
jachting (15km)
rafting (100km)
potápění (15km)
hlavní silnice (8km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Jadranskou magistrálou Split-Dubrovník do Ploče, Blace se nachází 20km odtud směrem na Dubrovník. Na hlavní silnici je ukazatel na Blace a apartmány Kocak. Od hlavní silnice jsou vzdáleny 8km. Apartmány najdete podle ukazatelů nebo můžete zavolat domácím na mobil a oni Vám poradí.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Blace je malé klidné turisticko-rybářské letovisko. Nachází se zde hezká restaurace, kavárny, obchody, fastfood. Domácí nabízí hostům čerstvé ovoce, zeleninu a ryby. Blízkost větších měst Međugorje (50km), Dubrovnik (80km), Korčula (120km), archeologické naleziště Vid - Metković (20km), Ploče (20km). Další potřeby a služby lze vyřešit s domácími.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz