TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kučište » Apartmán Srsen pro 2 osoby

Apartmán Srsen pro 2 osoby

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kučište
Adresa: 
Kuciste 158
Telefon: 
zobrazit telefony
0049-6181-919-428
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.cro-marin.com/
www.chorvatske.cz/cro-marin-kuciste
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 2 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Orebić počasí Orebić


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 100 m, centrum letoviska 150 m, více >>
Apartmán Srsen pro 2 osoby se nachází v letovisku Kućište, v přízemí domu. Apartmán má 25m2 a vlastní vchod. Dům je vzdálen ca. 100m od moře a betonové pláže, cca 150m od oblázkové pláže a obecní pláže letoviska Kućište, v blízkosti letovisek Viganj a Orebić. Ubytování je vhodné pro rodinnou dovolenou, skupiny přátel a aktivní odpočinek v letoviscích Viganj a Orebić.
Ubytování je nabízeno v apartmánu s kapacitou 2 lůžka. Apartmán se skládá z vybavené kuchyně s jídelnou, mikrovlnnou troubou, kávovarem; ložnice s manželskou postelí + přistýlkou, TV, satelit, internetem, koupelny se sprchovým koutem a terasy s výhledem na moře. Parkování je zajištěno přímo před domem. Domácí zvířata povolena.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Srsen Zdenka
Informace poskytnul: Srsen Zdenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz