PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Prapratno » Apartmány Ledinic
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Ston, Prapratno
Adresa: 
Prapratno 9A, Ston
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-ledinic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Wi-Fi

V zátoce Prapratno známé přírodní písečnou pláží se přímo na mořském pobřeží nachází rodinný dům Ledinić s několika útulnými apartmány k pronájmu. Každý apartmán má vlastní vchod, terasu, TV/sat, internetové připojení, atd. Nabízíme Vám také domácí stravu, víno, ovoce, atd.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Na začátku poloostrova Pelješac, 3km od historického města Ston známého nejdelšími hradbami v Evropě (5,5km) se v zátoce Prapratno nachází apartmány rodiny Ledinić. Apartmány se nachází v blízkosti moře, v překrásné přírodě, proto si můžete užívat klidu a relaxovat při pohledu na moře. Pokud chcete podnikat výlety, můžete navštívit blízké ostrovy Mljet a Korčula, město Dubrovník, atd.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Ke zpříjemnění ubytování v našich apartmánech Vám nabízíme výlet na společný rybolov, výlet vlastním člunem, výlety do okolí (offroad), sběr vína ve vlastním vinohradu, organizování společných večeří a zábavy.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Josip Ledinić
Informace poskytnul: Josip Ledinić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz