PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Zaostrog » Apartmány Lida
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Zaostrog
Adresa: 
Put Fontane 8, 21334 Zaostrog
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-lida
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány se nachází v letovisku Zaostrog, jen 20m od moře a centra letoviska. Díky umístění nabízí hostům blízkost všech turistických služeb, což zpríjemňuje jejich pobyt. Na druhou stranu nabízí klid a ticho potřebné pro pohodlnou dovolenou. V ceně je zahrnuta pobytová taxa.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Français   Espanol   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (20m)
restaurace (10m)
obchod (50m)
tržnice (75m)
směnárna (100m)
centrum letoviska (90m)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (100m)
motorový člun (100m)
vodní lyže (100m)
windsurfing (100m)
potápění (100m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Překrásně vybavené apartmány s ložnicemi, WC a kuchyní, v různých kategoriích od studioapartmánů po apartmány se 2 ložnicemi. Velká terasa umožňuje setkávání na čerstvém vzduchu. Pro ještě příjemnější pobyt je tu TV/sat, klimatizace a bezplatný WiFi Internet.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Edvin Šiljdedić
Informace poskytnul: Edvin Siljdedic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz