Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Okrug Gornji » Apartmány Lucija
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Okrug Gornji
Adresa: 
Ribarski put 7, Okrug Gornji 21223
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 886699 +385(0)91 4009608
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bilic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Wi-Fi

Apartmány se nachází na ostrově Čiovo, který se spojen s pevninou mostem v Trogiru. Dům stojí v letovisku Okrug Gornji - Mavacnica, na straně ostrova s výhledem na Šoltu, Brač a Hvar. Nabízíme domácí víno nebo rakiji. Máme 4 plně vybavené apartmány pro 2,3,4,5 a 6 osob. Bazén na dvoře.


Vzdálenosti: moře 200 m, pláž 200 m, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt na jižní straně ostrova. 4km Trogiru, centrum letoviska 500m, pláž 200m. Apartmán pro 3 a 4 osoby je v přízemí, pro 6 osob v 1.patře, pro 6 osob ve 2.patře. Všechny apartmány mají výhled na moře, vlastní vchod, parking. Na zahradě je překrásný bazén vybavený vodním masážím vodopádem. AP pro 6 osob je EXKLUZIVNÍ, 110m2, obývací pokoj (35m2), 3 ložnice, 2 koupelny, masážní vana, myčka, pračka

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Našim hostům je k dispozici celé zařízení domu. Apartmány jsou zařízeny tak, že každý host má soukromí a není rušen ostatními - vchody ani terasy nejsou společné. Parkoviště a bazén se nachází přímo před objektem. Kolem domu je plno zeleně. Nabízíme domácí víno a rakiji. Také nabízíme možnost pronájmu vodního skútru nebo loďky. Nabízíme transfer z a na letiště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Lucija Bilic
Informace poskytnul: Lucija Bilic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz