PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Okrug Donji » Apartmány Opačak
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Okrug Donji
Adresa: 
Okrug Donji
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Opačak želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Apartmány Opačak se nachází v rodinném domě rodiny Opačak, přímo u příjezdu do letoviska Okrug Donji na ostrově Čiovo, nedaleko města Trogir zvaného Perla jadranu. Dva apartmány mají překrásný výhled na moře, z druhých dvou apartmánů je krásný výhled do přírody.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Opačak se nachází v rodinném domě rodiny Opačak, přímo u příjezdu do letoviska Okrug Donji na ostrově Čiovo, nedaleko města Trogir zvaného Perla jadranu. V bezprostřední blízkosti apartmánů je možské pobřeží (cca 100m), kde se hosté mohou celý den koupat a užívat si čistého moře. Samozřejmě mohou hosté navštívit i další pláže v letovisku.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nabízíme 4 apartmány vysoké kategorie. Apartmány se nachází v 1. a 2. patře domu, odkud je krásný výhled na borový háj a trogirský záliv. Všechny apartmány mají plochu kolem 60m2 a klimatizaci. Každý apartmán má svůj vlastní prostor pro parkování. Nejbližší větší obchod 2,5km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz