PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podstrana » Apartmány PALME
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podstrana
Adresa: 
Grljevačka 88, Podstrana
Web adresa:
www.chorvatske.cz/palme
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Objekt se nachází přímo u moře a nabízí moderně vybavené apartmány s 1,2 nebo 3 pokoji. Každý apartmán má vlastní balkón s výhledem na moře, TV-LCD, SAT-TV, Wi-Fi internet a koupelnu. K dispozici je parkování a krásná zahrada, kde můžete odpočívat nebo večeřet.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (5m)
restaurace (50m)
obchod (20m)
tržnice (30m)
směnárna (200m)
centrum letoviska (600m)
tenis (400m)
volejbal (1km)
minigolf (800m)
disco (600m)
půjčovna kol (10km)
půjčovna loděk (400m)
vodní skútr (400m)
motorový člun (50m)
vodní lyže (800m)
windsurfing (50m)
jachting (50m)
rafting (20km)
potápění (800m)
hlavní silnice (30m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vzdálenost do Splitu 8km, od moře 10m. V blízkosti se nachází pekárna (50m), obchod (20m) a autobusová zastávka do Splitu a Omiše (20m). Objekt se skládá ze jednopokojového apartmánu AP(2+1), velkého studio apartmánu pro 2 osoby AP(2), 3 dvoupokojových apartmánů 2x AP(4+1) I. a 4+1 III.patro a 1 třípokojového apartmánu (7+1). Užijte si dovolenou, cestování a to nejlepší ubytování v Chorvatsku.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Příjemní domácí Vám poskytnou veškeré informace, které potřebujete ke zpříjemnění Vaší dovolené. Domácí zvířata nejsou dovolena. Příjezd po 14:00, odjezd do 10:00 Cena za použití klimatizace je 0.65 EUR/hodina. V ceně je zahrnutý bezplatný parking, gril a plážová lehátka.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: RUŽIĆ JOZO
Informace poskytnul: NIKŠA RUŽIĆ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz