Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podstrana
Adresa: 
Grljevačka 88, Podstrana
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 335 340, GSM: +385 (0)91 518 2645
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villa-palms.com www.chorvatske.cz/palme
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Žrnovnica počasí Žrnovnica

Wi-Fi

Objekt se nachází přímo u moře a nabízí moderně vybavené apartmány s 1,2 nebo 3 pokoji. Každý apartmán má vlastní balkón s výhledem na moře, TV-LCD, SAT-TV, Wi-Fi internet a koupelnu. K dispozici je parkování a krásná zahrada, kde můžete odpočívat nebo večeřet.


Vzdálenosti: moře 10 m, pláž 5 m, centrum letoviska 600 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vzdálenost do Splitu 8km, od moře 10m. V blízkosti se nachází pekárna (50m), obchod (20m) a autobusová zastávka do Splitu a Omiše (20m). Objekt se skládá ze jednopokojového apartmánu AP(2+1), velkého studio apartmánu pro 2 osoby AP(2), 3 dvoupokojových apartmánů 2x AP(4+1) I. a 4+1 III.patro a 1 třípokojového apartmánu (7+1). Užijte si dovolenou, cestování a to nejlepší ubytování v Chorvatsku.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Příjemní domácí Vám poskytnou veškeré informace, které potřebujete ke zpříjemnění Vaší dovolené. Domácí zvířata nejsou dovolena. Příjezd po 14:00, odjezd do 10:00 Cena za použití klimatizace je 0.65 EUR/hodina. V ceně je zahrnutý bezplatný parking, gril a plážová lehátka.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: RUŽIĆ JOZO
Informace poskytnul: NIKŠA RUŽIĆ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz