PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Klek » Apartmány PEZO Klek

Apartmány PEZO Klek

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Klek
Adresa: 
Dubrovacka 22, Klek
Web adresa:
www.chorvatske.cz/pezo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Nově postavený objekt se nachází 20m od oblázkové pláže. Nabízíme 4 maximálně vybavené apartmány, každý s klimatizací, TV/sat a internetem, každý apartmán má vlasní velkou terasu/balkón směrem k moři a parking. Pro naše hosty organizujeme panoramatické výlety naší lodí...

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (20m)
restaurace (25m)
obchod (30m)
tržnice (30m)
směnárna (40m)
centrum letoviska (30m)
tenis (40m)
minigolf (40m)
disco (30m)
půjčovna loděk (25m)
motorový člun (25m)
windsurfing (25m)
potápění (25m)
hlavní silnice (150m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt postavený v roce 2010 se nachází 20m od moře a oblázkové pláže. Nabízíme 4 maximálně vybavené apartmány plně přizpůsobené Vasí dovolené. Každý apartmán má vlasní velkou terasu/balkón směrem k moři. Pro naše hosty organizujeme panoramatické výlety lodí zdarma. Vlastní parking

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost kotvícího místa v přístavu pro Vaši loď. Možnost rybolovu s vlastníkem, zdarma panoramatický výlet naší lodí, ochutnávky ryb a plodů moře, domácího vína a olivového oleje.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Milan Pezo
Informace poskytnul: Milan Pezo
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz