PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Postira » Apartmány Radić
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Postira
Adresa: 
Vrh grodca 4, 21410 Postira
Web adresa:
www.chorvatske.cz/radic-postira
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Objekt má 2 apartmány. Apartmán v 1.patře má 65m2 s terasou a grilem, 2 ložnice, koupelnu, kuchyni s obývacím pokojem. Druhý apartmán má 65m2, 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyni s obývacím pokojem. Apartmány jsou s výhledem na moře, klimatizované, s WiFi. Zabezpečený parking.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (200m)
obchod (20m)
tržnice (400m)
směnárna (400m)
centrum letoviska (400m)
tenis (10km)
volejbal (3km)
bowling (10km)
disco (10km)
půjčovna kol (400m)
půjčovna loděk (400m)
vodní skútr (200m)
motorový člun (400m)
windsurfing (200m)
jachting (200m)
rafting (15km)
potápění (200m)
hlavní silnice (30m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

V objektu se nachází 2 apartmány o velikosti 65m2 s výhledem na moře. Oba apartmány mají 2 ložnice, koupelny, kuchyně s obývacím pokojem a terasy s výhledem na moře. Apartmány jsou klimatizované, s WiFi, parkovacím místem a možností použití grilu. Možnost zakoupení domácích produktů (olej, víno, ovoce). Blízkost pláže. Písečná pláž Lovrečine je vzdálena 3km. Pronájem aut, kol, člunů.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost přípravy ryby, domácích produktů a sladkostí po dohodě. Možnost transportu do Pučišće (15km) kde je ekologický olivový sad s malým domkem. Možnost organizování výletů a přípravy oběda nebo večeře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Tonko Radić
Informace poskytnul: Grozdana Radić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz