PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Viganj » Apartmány RUZICA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Viganj
Adresa: 
Viganj 74
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 970 6996
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmani-ruzica.com www.chorvatske.cz/apartmani-ruzica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Ideální místo pro surfaře, cyklisty, potápěče či turisty. Objekt stojí na pobřeží a má vlastní pláž. Možnost uložení surfu nebo sportovního vybavení. Parking. Společná terasa s grilem a kuchyní. Potápěčská škola se slevou pro hosty. 6 apartmánů 20-27 lůžek: klimatizace, WiFi, TV, pračka.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (5m)
pláž (5m)
restaurace (80m)
obchod (100m)
tržnice (150m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (100m)
tenis (5km)
minigolf (5km)
disco (6km)
půjčovna kol (1km)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (1m)
motorový člun (100m)
vodní lyže (1m)
windsurfing (5m)
jachting (5m)
rafting (150m)
potápění (5m)
hlavní silnice (300m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Viganj leží na vnější straně poloostrova Pelješac, s výhledem na ostrov Korčula. Ideální místo pro aktivní dovolenou, ideální podmínky pro surfování, kite-surfing, jízdu na kole (silniční a horská), turistiku (Sv.Ilja 986m), potápění a řadu dalších sportů (běh, tenis, in-line brusle ...). Nedotčená příroda a velké množství malých pláží poskytnou útočiště pro ty, kteří hledají exkluzivní dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pro hosty ubytované v našem domě na více než 3 dny připravujeme na uvítanou večeři zdarma (ryba nebo maso na grilu s domácí zeleninou). Pravidelně měníme ložní prádlo a ručníky. Kromě balkonů v apartmánech, máme velkou krytou společnou terasu s grilem a kuchyní. Provozujeme školu potápění se speciální slevou pro naše hosty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mario Roso
Informace poskytnul: Mario Roso
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz