Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Viganj
Adresa: 
Viganj 74
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 970 6996
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmani-ruzica.com www.chorvatske.cz/apartmani-ruzica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Viganj počasí Viganj

Wi-Fi

Ideální místo pro surfaře, cyklisty, potápěče či turisty. Objekt stojí na pobřeží a má vlastní pláž. Možnost uložení surfu nebo sportovního vybavení. Parking. Společná terasa s grilem a kuchyní. Potápěčská škola se slevou pro hosty. 6 apartmánů 20-27 lůžek: klimatizace, WiFi, TV, pračka.


Vzdálenosti: moře 5 m, pláž 5 m, centrum letoviska 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Viganj leží na vnější straně poloostrova Pelješac, s výhledem na ostrov Korčula. Ideální místo pro aktivní dovolenou, ideální podmínky pro surfování, kite-surfing, jízdu na kole (silniční a horská), turistiku (Sv.Ilja 986m), potápění a řadu dalších sportů (běh, tenis, in-line brusle ...). Nedotčená příroda a velké množství malých pláží poskytnou útočiště pro ty, kteří hledají exkluzivní dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pro hosty ubytované v našem domě na více než 3 dny připravujeme na uvítanou večeři zdarma (ryba nebo maso na grilu s domácí zeleninou). Pravidelně měníme ložní prádlo a ručníky. Kromě balkonů v apartmánech, máme velkou krytou společnou terasu s grilem a kuchyní. Provozujeme školu potápění se speciální slevou pro naše hosty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mario Roso
Informace poskytnul: Mario Roso
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz