PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Istrie » Ubytování » Medulin » Apartmány Sanja
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Medulin
Adresa: 
Medulin,Centar 283A
Web adresa:
www.chorvatske.cz/suznjevic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Ližnjan

Wi-Fi

Ubytovací objekt se 2 apartmány, A2+2 a A4+1, v centru města Medulin, v klidném prostředí, 40 metrů od silnice, obklopen středomořskou zelení. V blízkosti restaurace, malého obchodu, lékárny. App A2+2 se nachází v přízemí s výhledem do zeleně zahrady, App A4+1 se nachází v 1.patře s výhledem na moře

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (350m)
pláž (500m)
restaurace (100m)
obchod (80m)
směnárna (100m)
centrum letoviska (100m)
tenis (200m)
volejbal (400m)
minigolf (400m)
disco (400m)
půjčovna kol (300m)
půjčovna loděk (350m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (350m)
vodní lyže (500m)
potápění (500m)
hlavní silnice (300m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

App A2+2 se nachází v přízemí s výhledem do zeleně. Velikost cca 50m2 plus 12m2 terasa. Má dvě ložnice, celkem pro 4 osoby. App A4+1 se nachází v 1.patře (celé první patro), velikost 100m2, plus 30m2 terasa. Má tři ložnice, celkem pro 5 osob. Apartmány mají klimatizaci, pračku, bezplatné Wi-Fi, satelitní TV, parkovací místo. Lůžka v apartmánech jsou s povlečením, kuchyně včetně nádobí.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V blízkosti centra a starého města Medulin, restaurace, obchodu, lékárny, hlavní silnice a cesty k moři. Objekt se nachází ve čtvrti rodinných domů s apartmány.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Sanja Trninić
Informace poskytnul: Sanja Trninić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz