Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Slatine
Adresa: 
Obala kralja Zvonimira 13, Slatine, Čiovo
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 598 2526
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartamentssilvaadria.iowners.net www.chorvatske.cz/apartamentssilva
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Wi-Fi

APARTMÁNY SILVA A1 (4+1) 65m2, A2 (4+1) 45m2, A3 (2+1) 35m2. V centru malého letoviska na ostrově Čiovo. Balkony s výhledem, pláž v blízkosti 40 metrů. Vlastní parkoviště, velká zahrada, venkovní gril ... Pro naše hosty zdarma parking, wifi, klimatizace, gril, 1x rybí jídlo + olivový olej. Vítejte!


Vzdálenosti: moře 40 m, pláž 40 m, centrum letoviska 50 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Silva se nacházejí v CENTRU malého městečka na ostrově Čiovo (ostrov je spojen mostem s Trogirem - městem UNESCO). 10km od dálnice a letiště! Apartmány s výhledem na záliv, asi 50 metrů od centra (restaurace, kavárny, pláže, sportovní hřiště, dětský zábavní park, vodní park, pronájem lodí, skútrů, zábava, výletní lodě...).

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

SLUŽBY ZDARMA: klimatizace, WIFI, soukromé parkoviště, gril, výměna ručníků a ložního prádla, nápoj na uvítanou, ochutnávka některých tradičních dalmatských rybích pokrmů...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Željko i Silvana Balić
Informace poskytnul: Silvana Balić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz