Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Novi Vinodolski
Adresa: 
Krasica 11, Novi Vinodolski
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)99 194 3453
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmani-sokolic.hr
www.chorvatske.cz/apartmani-sokolic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Novi Vinodolski počasí Novi Vinodolski

Apartmány Sokolić se nachází v blízkosti moře a centra města. Pro Vaši dovolenou nabízíme ubytování za přijatelné ceny v krásné lokalitě. Užijete si čisté moře a zažijete nezapomenutelné chvíle na krásném pobřezí lemovaném přírodními oblázkovými a skalnatými zátokami.

Last Minute

Termín: 30.6.2020 - 11.7.2020
   • 2x 2-lůžkový apartmán *** 50,- EUR/apartmán/noc
(možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře)

Termín: 11.7.2020 - 19.7.2020
   • 1x 2-lůžkový apartmán *** 50,- EUR/apartmán/noc
(možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře)

Vzdálenosti: moře 150 m, pláž 250 m, centrum letoviska 150 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Náš dům se nachází v klidné části města v blízkosti moře, mariny (150m) a pláže (250m). Nabízíme 2 apartmány (APP 2+2 s výhledem na moře a A2+2 v přízemí) a dvoulůžkový pokoj. Apartmány jsou plně vybaveny (TV/SAT, klimatizace - topení/chlazení, Wi-Fi, terasa s výhledem na moře a gril. V blízkosti obchodů, kaváren, restaurací a centra města (150m)

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Naše ubytování je ideální pro strávení rodinné, romantické i aktivní dovolenou v létě, ale i na jaře a na podzim. K dispozici je společný gril na zahradě. V okolí je množství cyklistických a turistických stezek, možnosti rybaření, tenisové, volejbalové a fotbalové hřiště, potápěčské centrum, vodní sporty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Milivoj Sokolić
Informace poskytnul: Jožica Sokolić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz