PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kanica » Apartmány Vila Karlo

Apartmány Vila Karlo

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kanica
Adresa: 
Kanica 193, Rogoznica
Web adresa:
www.chorvatske.cz/vilakarlo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica

Wi-Fi

Apartmány v malém letovisku KANICA, nedaleko ROGOZNICE. Krásná zátoka ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, daleko od každodenního hluku. Místo, kde si můžete užít čisté moře a krásnou nedotčenou přírodu. Pláž vhodná pro děti a milovníky přírodních a divokých skalnatých pláží


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům se nachází 1 minutu chůze od pláže. Restaurace u moře, 40m od domu. KANICA je vhodným východiskem pro poznávání památek. Město ŠIBENIK, které je srdcem jadranského pobřeží, je vzdálené 45km. PRIMOSTEN - harmonie slunce, moře a kamene 18km. Mnoho pláží, barů, restaurací a velká diskotéka, ve vnitrozemí lze navštívit eko etno vesnici Jurlinovi dvori v dalmatském stylu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V ROGOZNICI vzdálené 12km je pošta, banka, směnárna, lékárna, supermarkety a mnoho restaurací. Loďí z Rogoznice můžete navštívit národní park KRKA (40 km) a národní park KORNATI (40 km), který se skládá z 89 ostrovů, ostrůvků a útesů. TROGIR, tisícileté město v srdci Dalmácie, je 26km daleko.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pera Milanović
Informace poskytnul: Pera Milanović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz